• ایران بست
  • ایران بست
  • ایران بست
  • ایران بست
  • ایران بست

بست چیست؟

بست وسیله ای برای بستن است که برای محکم نگه داشتن یا محکم کردن اشیا به هم کمک می کند تا از حرکت یا جدا شدن از طریق اعمال فشار به داخل جلوگیری کند. در انگلستان معمولاً از اصطلاح گرفتگی استفاده می شود درصورتی که این ابزار برای استفاده موقتی برای موقعیت یابی اجزا در حین ساخت و ساز و نجاری است. بنابراین یک گیره یا یک گرفتگی ارسی اما یک گیره چرخ یا یک گیره جراحی.

بست های مختلفی برای اهداف مختلف وجود دارد. برخی موقتی هستند ، همانطور که برای قرار دادن اجزا در هنگام ثابت کردن آنها با هم استفاده می شود ، برخی دیگر دائمی هستند. در زمینه دامپروری ، استفاده از گیره برای اتصال حیوان به جسم ساکن به "بست گرد" معروف است.بست فیزیکی از این نوع همچنین برای اشاره به اصطلاح مبهم سرمایه گذاری بانکی ، "بست صندوق" استفاده می شود. هر چیزی که عمل بستن را انجام دهد ممکن است گیره نامیده شود ، بنابراین این باعث ایجاد طیف گسترده ای از اصطلاحات در بسیاری از زمینه ها می شود.

بست تک پیچ

جهت نگهداری انواع لوله‌های صنعتی و گالوانیزه و درزدار و بدون درز پلی اتیلن، بر سطوح و مکان‌های با ارتفاع کم و زیاد در تأسیسات خانگی و صنایع نفت و گاز مورد استفاده قرار می‌گیرد. از موارد استفاده این لوله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

در قسمت‌هایی که بخواهیم انتهای داربست رو به‌صورت سقف در بیاوریم بیشتر استفاده می‌شود چون قسمت انتهایی لوله می‌باشد پس در اتصال انتها به انتهای لوله کار برد دارد
در اتصال لوله‌های که به‌صورت قائمه هستند (عمودی یا transom)
به عنوان دست گیره یا دست آویز در ارتفاع به هنگام تمیز کردن نمای ساختمان توسط شخص بر روی داربست
جنس این نوع بست از ورق فولادی سیاه به ضخامت ۴ میلی متر و ۵ میلی متر می‌باشد.

Screw clamp single model 8 - Mparts


فولاد بست استاندارد :فولاد بست لواسانی

تهران،بازار آهن شادآباد ، بهاران 2 ، بلوک 26 ، پلاک 480
تلفن تماس : 66317632-021
021-66317630
تلفکس : 66316411-021
تلفن همراه : 1261536-0912
0912-3355183