• ایران بست
  • ایران بست
  • ایران بست
  • ایران بست
  • ایران بست

داربست فلزی

داربست فلزی به گونه ای ساخته می شود که می توان از آن استفاده مجدد کرد. برای سهولت و ایمنی کار ، خطوط ایمنی همراه با تزیینات به همراه سایر لوازم همراه است. در سایتهایی که کارگران باید با برق کار کنند ، مقرراتی برای عایق بندی وجود دارد تا خطر هر نوع بروز شوک الکتریکی را کاهش دهد. کارگران هنگام کار با داربست های فولادی باید تمام قطعات شل را به طور مداوم بررسی کنند و همچنین باید لباس هایی را که پوشیده اند بررسی کنند. تمام وسایل ایمنی باید در ارتفاع زیاد پوشیده شوند. کارگران باید اطمینان حاصل کنند که بالا بردن و پایین آمدن سیستم عامل هنگام کار با سیستم عامل تلفن همراه به طور کارآمد عمل می کند.

داربست های فلزی مزایای بسیاری دارند که در زیر به برخی از آنها اشاره شده است:

داربست های فولادی ایستایی ثابت و محکم را ایجاد می کنند. داربست های فولادی می توانند بار و فشار را تحمل کنند ، چه باران شدید باشد و چه باد شدید. در حقیقت ، فولاد حتی در شرایط وخیمی مانند زلزله مانند همیشه مقاوم خواهد بود.

در صورت نیاز ، فولاد توانایی مقاومت در برابر یک عمر کامل را دارد. داربست های استیل وقتی با سایر مواد مقایسه می شوند دوام بیشتری دارند.

داربست استیل به راحتی قابل مونتاژ و برچیدن است و بازده کار را افزایش می دهد.

فولاد باقیمانده ماده اولیه مورد نیاز است که برای داربست استفاده می شود. بنابراین ، به حل مشکل مواد زائد کمک می کند و باعث ایجاد محیطی سبزتر می شود. در مقابل ، اگر داربست با استفاده از چوب انجام شود ، به زودی کمبود درخت خواهیم داشت ، درختانی که برای بقای ما بسیار مهم هستند و همچنین سیاره ما (زمین) را زیبا می کنند. فولاد نیازی به قطع و هدر دادن درختان ندارد.

داشتن بنیانی قابل اعتماد و مستحکم بسیار حیاتی است. از این پس ، برای ارائه کارایی عملیاتی و ایمنی کارگران ، داربست های فولادی انتخاب صحیحی هستند.

EN 39 certified steel scaffolding tubes | Acciaitubi Products

ماندگاری

داربست های فولادی احتمالاً طول عمر بیشتری دارند. برخلاف انواع دیگر داربست ها ، این داربست ها محکم و بادوام هستند. آنها می توانند سالها بدون شکستن دوام بیاورند. در واقع داربست های استیل در زمره با دوام ترین نوع داربست ها قرار می گیرند.

مونتاژ و برچیدن آن آسان است

در مقایسه با انواع دیگر داربست ها ، جمع آوری این داربست ها آسان است. مدت زمان بسیار کمی برای جمع آوری این داربست ها با وجود ارتفاع ساختمان طول می کشد. این مزیت کارایی شما را در کار ساخت تضمین می کند. هنگامی که ساخت و ساز به پایان رسید ، از بین بردن داربست بسیار آسان تر است. این داربست ها به راحتی وصل می شوند که لوله ها به هم متصل می شوند و داربست های قوی و با ساختار خوبی ارائه می دهند.

ظرفیت حمل بالاتر

حمل داربست های فولادی به ویژه داربست های لوله ای به راحتی در مکان های مختلف ساخت و ساز انجام می شود. همچنین داربست ها را می توان به مقدار زیاد حمل کرد زیرا بسته بندی آنها آسان بر روی یک کامیون است.

China Galvanized Q235 Steel Scaffolding Staircase for Scaffolding System  Manufacturer and Supplier | Sampmax

یک بستر ثابت ایجاد می کند

داربست های فولادی یک بستر مستحکم ، ثابت و محکم را تضمین می کنند. بهترین نوع داربست برای تحمل بارهای سنگین است. خاصیت قوی آن باعث می شود تا با وجود ارتفاع در برابر فشار مقاومت کند. این داربست ها همچنین قادر به تحمل شرایط جوی مانند وزش باد شدید ، باران شدید و حتی زمین لرزه هستند.

 


فولاد بست استاندارد :فولاد بست لواسانی

تهران،بازار آهن شادآباد ، بهاران 2 ، بلوک 26 ، پلاک 480
تلفن تماس : 66317632-021
021-66317630
تلفکس : 66316411-021
تلفن همراه : 1261536-0912
0912-3355183